1403/05/03

1403/05/03

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز:

هیئات عزاداری نسبت به خرید انشعاب موقت برق اقدام کنند

کد خبر : 852
21:13
1403/04/19

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: هیئات عزاداری باید برای آذین‌بندی ماه محرم و تکایای خود نسبت به خرید انشعاب موقت در چارچوب مقررات مربوطه اقدام کنند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با اظهار بر این‌که برای حفظ و رعایت ایمنی شهروندان، صیانت از شبکه تحت بهره‌برداری شرکت و جلوگیری از استفاده خودسرانه از انرژی برق، هیئات عزاداری باید برای آذین‌بندی ماه محرم و تکایای خود نسبت به خرید انشعاب موقت در چارچوب مقررات مربوطه اقدام کنند، گفت: با توجه‌به افزایش میزان استفاده از سیستم‌های سرمایشی و افزایش مصرف برق در تابستان که منجر به بروز ناترازی‌ در شبکه توزیع می‌شوند، تقاضا داریم هیئات عزاداری نسبت به خرید انشعاب موقت برق اقدام کنند.

به گزارش آذرتیتر، اکبر فرج‌نیا؛ مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن تسلیت به‌مناسبت فرا رسیدن محرم و ایام سوگواری سالار شهیدان، با اعلام این خبر، بحث صرفه‌جویی و مدیریت مصرف در زندگی را از اولویت‌های این شرکت دانست و با تکیه‌بر آموزه‌های دینی، گفت: یکی از لازمه‌های تحقق این امر، نهادینه‌‌سازی فرهنگ مدیریت مصرف در جامعه است و بدون همراهی مردم میسر نمی‌شود.

وی در این راستا با بیان این‌که در جهت رعایت مدیریت مصرف، حریم شبکه و رعایت سایر تشریفات قانونی واگذاری انشعاب موقت ضروری است، افزود: صرفاً با رعایت شروط فوق، برای خرید انشعاب موقت برق در این ایام هزینه‌ای اخذ نخواهد شد.

به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، وی ضمن اشاره به هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های نظارتی در این زمینه، متذکر شد: در راستای برگزاری هر چه باشکوه‌تر و بدون حوادث ایمنی آیین عزاداری سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع)، تقاضا داریم اداره‌کل تبلیغات اسلامی، بیش‌از‌پیش موضوع سلامت و ایمنی عزاداران را مد نظر قرار دهد.

انتهای پیام /
مریم خدابخش

برچسب های خبر (تگ)

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

ستاک