1403/05/03

1403/05/03

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی:

۱۶ شرکت هواپیمایی داخلی به طور منظم از فرودگاه تبریز پرواز دارند

کد خبر : 847
15:28
1403/04/12

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: ۱۶ شرکت از ۲۱ شرکت هواپیمایی داخلی کشور، به طور منظم از فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز پرواز دارند.

به گزارش آذرتیتر، رامین آذری روز سه شنبه در در نشست خبری که با خبرنگاران داشت با بیان اینکه تعدادی از شرکت های هواپیمایی نیز پروازهای موردی و نامنظم از فرودگاه تبریز انجام می دهند، افزود: ۲ شرکت هواپیمایی خارجی نیز پرواز منظم با برنامه از این فرودگاه انجام می دهد.

وی با اعلام آمادگی برای برقراری پروازهای تمام شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی، اظهار کرد: اکنون این فرودگاه به ۹ شهر داخل کشور و چهار کشور خارجی پروازهای منظم و برنامه ای دارد.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه این فرودگاه در برقراری پروازهای خارجی رتبه چهار کشور را کسب کرده است، گفت: در سال گذشته یک میلیون و ۷۰۰ هزار مسافر با انجام ۱۲ هزار پرواز از طریق این فرودگاه به مقاصد مختلف جابجا شدند.

آذری، با اشاره به اینکه تلاش می شود این فرودگاه با برقراری ارتباط هوایی منظم و با برنامه با استانبول و از این شهر به سایر کشورها به کانون منطقه ای تبدیل شود، ادامه داد: در این بازه زمانی ۱۲ هزار پرواز غیرمسافری از جمله آموزشی و نظامی نیز در این فرودگاه انجام شد.

انتهای پیام/

برچسب های خبر (تگ)

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

ستاک