1403/04/04

1403/04/04

هفته پایانی لیگ برتر

پایان لیگ بی‌چیز برای تیم بی‌چیز

کد خبر : 781
13:30
1403/03/12

امروز از ساعت 19 بازی‌های هفته پایانی لیگ برتر در حالی همزمان آغاز خواهند شد که برد و باخت بر جایگاه جدولی صنعت نفت و تراکتور تغییری ایجاد نمی‌کند.

به گزارش آذرتیتر، صنعت نفت آبادان و تراکتور در جریان هفته سی‌ام لیگ‌برتر از ساعت ۱۹ امروز (شنبه) در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم خواهند رفت.

با نزدیک شدن به ایستگاه پایانی لیگ‌برتر هیجان و استرس به اوج خود رسیده و بازی های شنبه شب میخ کوب کننده خواهند بود. استقلال و پرسپولیس بر سر جام رقابت می‌کنند و تیم‌های انتهای جدول برای بقا جان می‌کَنند، اما تقابل صنعت نفت و تراکتور که مقابل سکوهای خالی از تماشاگر ورزشگاه تختی آبادان خواهد بود، تاثیری روی جایگاه ۲ تیم ندارد.

واگذاری نتیجه برابر ذوب آهن سقوط آبادانی‌ها را یک هفته قبل از پایان لیگ مسجل ساخت. در سمت مقابل برد و باخت هیچ تفاوتی در جایگاه تی‌تی‌ها ایجاد نمی‌کند و جدال ۲ تیم علی‌رغم بازی‌های نفس‌گیر هفته پایانی در حد و اندازه یک بازی تدارکاتی خواهد بود.

به روایت آمار:

صنعت‌نفت و تراکتور در چارچوب لیگ‌برتر تاکنون ۲۱ بار مقابل هم صف‌آرایی کرده‌اند که ۱۱ بازی با برتری قرمزپوشان و ۴ دیدار با پیروزی طلایی‌پوشان خاتمه یافته و ۶ بار هم نتیجه تساوی به دست آمده است.

۵۹ توپ از خط دروازه‌ها عبور کرده که ۳۸ گل از آن قرمزپوشان و ۲۱ گل سهم آبادانی‌ها بوده است.

وضعیت ۲ تیم در ۵ بازی اخیر:

صنعت نفت: یک برد، ۲ مساوی و ۲ باخت

تراکتور: ۳ برد، یک مساوی و یک باخت

وضعیت جدول:

صنعت نفت آبادان با ۲۱ امتیاز قعرنشین است و تراکتور با ۵۱ امتیاز در رتبه چهارم حضور دارد.

انتهای پیام/

برچسب های خبر (تگ)

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

ستاک