غزل خداحافظی تونی !

هیئت مدیره تراکتورسازی با استعفای سرمربی تیم تراکتورسازی موافقت کرد.

به گزارش آذرتیتر به نقل از فارس، تونی که روزهای اخیر زمزمه رفتنش آغاز شده بود بالاخره با تراکتورسازی خداحافظی کرده و به پرتغال بر می‌گردد.

تونی اولیویرا در ۴ مقطع مختلف هدایت تیم محبوب تراکتور سازی را بر عهده داشته است که حاصل آن یک قهرمانی در جام حذفی و نایب قهرمانی در لیگ برتر است.

با رفتن اولیویرا، تراکتوری‌ها سرمربی تیمشان را از بین ۵ گزینه امیر قلعه نوعی، حسین فرکی، رسول خطیبی، غلامرضا باغ آبادی و احد شیخ لاری انتخاب خواهند کرد.

عباسی گفت: توافق کردیم تا در فضایی بسیار دوستانه با این مربی خداحافظی کنیم آقای اولیویرا در جلسه امروز اعلام داشتند به خاطر مشکلاتی که دارم نمی‌توانم با تمرکز کامل کار کنم و از این رو به صلاح است در کنار تیم نباشم.

وی افزود: وی هواداران را صاحبان اصلی تیم خطاب کرده و به ما گفت، به خاطر مشکل شخصی که دارم و روز به روز این مشکل حادتر می‌شود تصمیم گرفتم از تیم جدا شوم تا تیم دچار مشکلات بیشتری نشود.

عباسی گفت: ما ضمن تقدیر از زحمات آقای اولیویرا نسبت به انتخاب و معرفی سرمربی جدید تیم در اسرع وقت اقدام می‌کنیم، تا انتخاب سرمربی جدید دستیاران بومی آقای اولیویرا کارهای فنی تیم را انجام می‌دهند و ما قطعاً تا بازی با استقلال تهران سرمربی جدید تیم را معرفی خواهیم کرد.

لازم به ذکر است؛ تراکتورسازی در پایان هفته سیزدهم با ۱۸ امتیاز در رده نهم قرار دارد.

تیم تراکتورسازی تبریز روز یکشنبه۲۲ آذر در لیگ برتر کشور میزبان استقلال تهران است.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *