برای برد به میدان رفتیم و تا آخرین لحظه برای صعود جنگیدیم

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: شاگردان هرچه در توان داشتند در بازی به نمایش گذاشتند و نشان دادند که برای برد آمدیم و تا آخرین لحظه حاضر به تسلیم نیستیم.

تیم والیبال شهرداری تبریز در آخرین دیدار پلی آف خود با نتیجه ۳ بر یک مغلوب ثامن الحجج خراسان شد و از صعود به نیمه نهایی لیگ برتر بازماند. در پایان این دیدار عادل بناکار به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی کاملا برابری داشتیم اما در نهایت حریف عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشت و پیروز شد.

وی افزود: بازیکنان ما نسبت به بضاعتی که داشتیم خیلی عالی بازی کردند و تا آخرین لحظه با شایستگی برای پیروزی و صعود جنگیدند. آنها هر چه در توان داشتند در بازی به نمایش گذاشتند و نشان دادند که ما برای برد به میدان آمدیم و تا آخرین لحظه حاضر به تسلیم نیستیم.

 

عادل بناکار در خصوص عملکرد حریف اظهار داشت: من همیشه گفته ام که مشهد امسال با تیم بسیار خوبی به مسابقات آمده است و در این بازی هم عملکرد بهتری نسبت به ما داشتند و این پیروزی را به آنها تبریک می گویم.

 

سرمربی شهرداری تبریز در خصوص عملکرد خوب کریمی در این مصاف تصریح کرد: در دیدار تبریز اکبر ولایی بهترین دریافت کننده تیم را از دست دادیم و جایگزینی او در این مرحله برای ما سخت بود. با این حال مهدی کریمی را جایگزینش کردیم که خدا را شکر این بازیکن خیلی خوب بازی کرد و موفق شد جای ولایی را به خوبی پر کند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: شاید من هم در این دیدار اشتباهی کردم که اگر آن اشتباه انجام نمی شد و می توانستیم بازی را اداره کنیم، چنین نتیجه ای بدست نمی آمد. بر هر حال مسابقه است و باید یک طرف آن برنده و طرف دیگر بازنده باشد. امروز شانس با تیم مشهد بود و آنها برنده این دیدار پایاپای بودند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *